Spa Czas na relaks

PrivateWellness & spa

Basen rekreacyjny (8,5m x 4m, temp. wody 27-28 st. C) z przestronną strefą relaksu zapewnia komfortowe warunki wypoczynku. Duża przestrzeń wzdłuż basenu doskonale nadaje się do spędzania wolnego czasu. Duże, przesuwne witryny okienne pozwalają na bezpośrednie połączenie strefy basenu z zewnętrznym patio i korzystanie z uroków dobrej pogody.

_M6A1315_4

Zaułek SAUNY

Wygodna, kilkuosobowa sauna sucha (trzy miejsca leżące lub sześć miejsc siedzących) oraz pięcioosobowa łaźnia parowa zapewnią udaną regenerację każdemu miłośnikowi gorącej terapii ciała i duszy. W obu saunach można stosować aromaterapię i światłoterapię.

_M6A1362

_

Prawidłowo wykonany pełen cykl kąpieli w saunie składa się z nagrzania ciała, schłodzenia a następnie wypoczynku. W tym celu obok sauen znajduje się beczka z zimną wodą, a dla mniej odważnych wydzielony natrysk. Wypoczynek zapewni przestronna strefa relaksu wzdłuż basenu wyposażona w rozkładane krzesła i leżaki.

EmptyName-49_crop

Kącik FITNESS

Aktywny wypoczynek umożliwia orbitrek firmy Kettler, z elktromagnetycznym system regulacji obciążenia i gotowymi programami treningów. Doskonałe uzupełnienie stanowi uniwersalna, regulowana, ławeczka do ćwiczeń. Ponadto zainstalowana w basenie pompa przeciwprądu o dużej, regulowanej sile strumienia umożliwi przeprowadzenie treningu pływackiego.

Cisza Strefa wypoczynku

Sześcioosobowy stół z rozkładanymi krzesłami oraz leżaki wypoczynkowe dostosowują się do różnych form relaksu. Mogą być wykorzystywane zarówno w pomieszczeniu basenu jak i na zewnętrznym tarasie. Wspaniałym uzupełnieniem wypoczynku jest kąpiel pod gołym niebem w usytuowanej na zewnątrz domu wannie spa. Zanurzenie się w gorącej wodzie z hydromasażem zapewnia doskonałą regenerację. Wanna wyposażona jest w cztery, wygodne miejsce, każde z własnym zestawem dysz do hydromasażu.

X